Logo

Celková cena nákupu

s DPH:: 0 EUR


KatalógTescoma MANICO ROSSO - Katalóg

Zoradiť podľa: Z -> A alebo 10 -> 1 A -> Z alebo 1 -> 10
Strana 1 z 1     Celkom 11 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný
 

Panvica Tescoma MANICO ROSSO ø 20cm

Pripravuje sa

Panvica Tescoma MANICO ROSSO ø 20cm .  Panvica Tescoma má prvotriedny antiadhézny povrch s charakterom lešteného prírodného kameňa, masívna protišmyková rukoväť na bezpečnú a pohodlnú manipuláciu, indukčné dno z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na všetky typy sporákov, elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné, vhodná do umývačky. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 18,99 EUR
 

Panvica Tescoma MANICO ROSSO ø 24 cm

Pripravuje sa

Panvica Tescoma MANICO ROSSO ø 24 cm . Panvica Tescoma má prvotriedny antiadhézny povrch s charakterom lešteného prírodného kameňa, masívna protišmyková rukoväť na bezpečnú a pohodlnú manipuláciu, indukčné dno z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na všetky typy sporákov, elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné, vhodná do umývačky. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 19,49 EUR
 

Panvica Tescoma MANICO ROSSO ø 26 cm

Pripravuje sa

Panvica Tescoma MANICO ROSSO ø 26 cm . Panvica Tescoma má prvotriedny antiadhézny povrch s charakterom lešteného prírodného kameňa, masívna protišmyková rukoväť na bezpečnú a pohodlnú manipuláciu, indukčné dno z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na všetky typy sporákov, elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné, vhodná do umývačky. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 22,99 EUR
 

Panvica Tescoma MANICO ROSSO ø 28 cm

Pripravuje sa

Panvica Tescoma MANICO ROSSO ø 28 cm . Panvica Tescoma má prvotriedny antiadhézny povrch s charakterom lešteného prírodného kameňa, masívna protišmyková rukoväť na bezpečnú a pohodlnú manipuláciu, indukčné dno z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na všetky typy sporákov, elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné, vhodná do umývačky. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 23,89 EUR
 

Panvica Tescoma MANICO ROSSO ø 30 cm

Pripravuje sa

Panvica Tescoma MANICO ROSSO ø 30 cm . Panvica Tescoma má prvotriedny antiadhézny povrch s charakterom lešteného prírodného kameňa, masívna protišmyková rukoväť na bezpečnú a pohodlnú manipuláciu, indukčné dno z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na všetky typy sporákov, elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné, vhodná do umývačky. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 26,99 EUR
 

Panvica Tescoma MANICO ROSSO ø 32 cm

Pripravuje sa

Panvica Tescoma MANICO ROSSO ø 32 cm . Panvica Tescoma MANICO má prvotriedny antiadhézny povrch s charakterom lešteného prírodného kameňa, masívna protišmyková rukoväť na bezpečnú a pohodlnú manipuláciu, indukčné dno z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na všetky typy sporákov, elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné, vhodná do umývačky. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 28,29 EUR
 

Panvica Tescoma MANICO ROSSO ø 28 cm, 2 úchyty

Pripravuje sa

Panvica Tescoma MANICO ROSSO ø 28 cm, 2 úchyty . Panvica Tescoma MANICO ROSSO má prvotriedny antiadhézny povrch s charakterom lešteného prírodného kameňa, protišmykové úchyty na bezpečnú a pohodlnú manipuláciu, indukčné dno z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na všetky typy sporákov, elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné, vhodná do umývačky. 3 roky...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 22,99 EUR
 

Kastról Tescoma MANICO ROSSO ø 20 cm, 3.0 l

Pripravuje sa

Kastról Tescoma MANICO ROSSO ø 20 cm, 3.0 l . Prvotriedny antiadhézny povrch s charakterom lešteného prírodného kameňa, protišmykové úchyty na bezpečnú a pohodlnú manipuláciu, indukčné dno z nehrdzavejúcej ocele. Vhodný pre všetky typy sporákov, elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné, vhodný do umývačky. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 28,99 EUR
 

Kastról MANICO ROSSO ø 24 cm, 4.5 l

Pripravuje sa

Kastról Tescoma MANICO ROSSO ø 24 cm, 4.5 l . Kastról Tescoma má prvotriedny antiadhézny povrch s charakterom lešteného prírodného kameňa, protišmykové úchyty na bezpečnú a pohodlnú manipuláciu, indukčné dno z nehrdzavejúcej ocele. Vhodný pre všetky typy sporákov, elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné, vhodný do umývačky. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 28,89 EUR
 

Rajnica Tescoma MANICO ROSSO ø 16 cm, 1.3 l

Pripravuje sa

Rajnica Tescoma MANICO ROSSO ø 16 cm, 1.3 l . Rajnica Tescoma má prvotriedny antiadhézny povrch s charakterom lešteného prírodného kameňa, masívna protišmyková rukoväť pre bezpečnú a pohodlnú manipuláciu, indukčné dno z nehrdzavejúcej ocele. Rajnica Tescoma je vhodná na všetky typy sporákov, elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné, vhodná do...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 20,99 EUR
 

Wok Tescoma MANICO ROSSO ø 28 cm

Je na sklade

Wok Tescoma MANICO ROSSO ø 28 cm . Wok Tescoma má rvotriedny antiadhézny povrch s charakterom lešteného prírodného kameňa, masívna protišmyková rukoväť pre bezpečnú a pohodlnú manipuláciu, indukčné dno z nehrdzavejúcej ocele. Vhodný na všetky typy sporákov, elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné, vhodný do umývačky. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 29,59 EUR
 
 
Strana 1 z 1     Celkom 11 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný