Logo

Celková cena nákupu

s DPH:: 0 EUR


KatalógTescoma GrandCHEF - Katalóg

Zoradiť podľa: Z -> A alebo 10 -> 1 A -> Z alebo 1 -> 10
Strana 1 z 1     Celkom 23 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný
 

Panvica Tescoma GrandCHEF ø 36 cm, dlhá rukoväť

Pripravuje sa

Panvica Tescoma GrandCHEF ø 36 cm, dlhá rukoväť . Priestranná panvica Tescoma GrandCHEF na prípravu väčšieho množstva pokrmov na sporáku aj v rúre na pečenie. S prvotriednym antiadhéznym povrchom, dlhou masívnou rukoväťou a indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná pre všetky typy sporákov: elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 40,99 EUR
 

Panvica Tescoma GrandCHEF ø 32 cm, 2 úchyty

Pripravuje sa

Panvica Tescoma GrandCHEF ø 32 cm, 2 úchyty . Priestranná panvica Tescoma GrandCHEF na prípravu väčšieho množstva pokrmov na sporáku aj v rúre na pečenie. S prvotriednym antiadhéznym povrchom, 2 veľkými úchytmi a indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná pre všetky typy sporákov: elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné. 5 rokov...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 40,79 EUR
 

Panvica Tescoma GrandCHEF ø 36 cm, 2 úchyty

Pripravuje sa

Panvica Tescoma GrandCHEF ø 36 cm, 2 úchyty . Priestranná panvica Tescoma na prípravu väčšieho množstva pokrmov na sporáku aj v rúre na pečenie. S prvotriednym antiadhéznym povrchom, 2 veľkými úchytmi a indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná pre všetky typy sporákov: elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 40,99 EUR
 

Panvica hlboká Tescoma GrandCHEF ø 28 cm, 2 úchyty

Pripravuje sa

Panvica hlboká Tescoma GrandCHEF ø 28 cm, 2 úchyty . Panvica hlboká Tescoma je vynikajúca na prípravu pokrmov na sporáku aj v rúre na pečenie. S prvotriednym antiadhéznym povrchom, veľkými úchytmi a indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná pre všetky typy sporákov: elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 33,99 EUR
 

Wok Tescoma GrandCHEF ø 28 cm

Pripravuje sa

Wok Tescoma GrandCHEF ø 28 cm . Wok Tescoma je vynikajúci na prípravu pokrmov na sporáku aj v rúre na pečenie. S prvotriednym antiadhéznym povrchom, dlhou masívnou rukoväťou a indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodný pre všetky typy sporákov: elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 34,59 EUR
 

Hrniec Tescoma GrandCHEF ø 20 cm, 3.5 l

Pripravuje sa

Hrniec Tescoma GrandCHEF ø 20 cm, 3.5 l . Hrniec Tescoma GrandCHEF je vynikajúci na prípravu pokrmov na sporáku aj v rúre na pečenie. S prvotriednym antiadhéznym povrchom, veľkými úchytmi a indukčným donom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodný pre všetky typy sporákov: elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 31,99 EUR
 

Hrniec Tescoma GrandCHEF ø 24 cm, 6.0 l

Pripravuje sa

Hrniec Tescoma GrandCHEF ø 24 cm, 6.0 l . Hrniec Tescoma GrandCHEF je vynikajúci na prípravu pokrmov na sporáku aj v rúre na pečenie. S prvotriednym antiadhéznym povrchom, veľkými úchytmi a indukčným donom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodný pre všetky typy sporákov: elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 40,99 EUR
 

Panvica Tescoma GrandCHEF ø 32 cm, dlhá rukoväť

Pripravuje sa

Panvica Tescoma GrandCHEF ø 32 cm, dlhá rukoväť . Priestranná panvica na prípravu väčšieho množstva pokrmov na sporáku aj v rúre na pečenie. S prvotriednym antiadhéznym povrchom, dlhou masívnou rukoväťou a indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na všetky typy sporákov: elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 35,59 EUR
 

Panvica na palacinky Tescoma GrandCHEF ø 26 cm

Pripravuje sa

Panvica na palacinky Tescoma GrandCHEF ø 26 cm . Panvica Tescoma s nízkym okrajom na prípravu palaciniek na sporáku aj zapekanie v rúre na pečenie. S prvotriednym antiadhéznym povrchom, veľkými úchytmi a indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná pre všetky typy sporákov: elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 31,19 EUR
 

Panvica hlboká Tescoma GrandCHEF ø 30 cm, 2 úchyty

Pripravuje sa

Panvica hlboká Tescoma GrandCHEF ø 30 cm, 2 úchyty . Panvica hlboká Tescoma je vynikajúca na prípravu pokrmov na sporáku aj v rúre na pečenie. S prvotriednym antiadhéznym povrchom, veľkými úchytmi a indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná pre všetky typy sporákov: elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 40,59 EUR
 

Panvica hlboká Tescoma GrandCHEF ø 32 cm, 2 úchyty

Pripravuje sa

Panvica hlboká Tescoma GrandCHEF ø 32 cm, 2 úchyty . Panvica hlboká Tescoma je vynikajúca na prípravu pokrmov na sporáku aj v rúre na pečenie. S prvotriednym antiadhéznym povrchom, veľkými úchytmi a indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná pre všetky typy sporákov: elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 44,99 EUR
 

Rajnica Tescoma GrandCHEF ø 10 cm, 0,25 l

Pripravuje sa

Rajnica Tescoma GrandCHEF ø 10 cm, 0,25 l . Rajnica Tescoma GrandCHEF je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. S celonerezovou rukoväťou, lievikom a trojvrstvovým sendvičovým dnom vhodným pre všetky typy sporákov vrátane indukčných. Vhodná do umývačky. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 12,59 EUR
 

Rajnica Tescoma GrandCHEF ø 12 cm, 0,5 l

Pripravuje sa

Rajnica Tescoma GrandCHEF ø 12 cm, 0,5 l . Rajnica Tescoma GrandCHEF je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. S celonerezovou rukoväťou, lievikom a trojvrstvovým sendvičovým dnom vhodným pre všetky typy sporákov vrátane indukčných. Vhodná do umývačky. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 14,89 EUR
 

Rajnica Tescoma GrandCHEF ø 14 cm, 0,75 l

Pripravuje sa

Rajnica Tescoma GrandCHEF ø 14 cm, 0,75 l . Rajnica Tescoma GrandCHEF je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. S celonerezovou rukoväťou, lievikom a trojvrstvovým sendvičovým dnom vhodným pre všetky typy sporákov vrátane indukčných. Vhodná do umývačky. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 17,59 EUR
 

Rajnica Tescoma GrandCHEFø 16 cm, 1,25 l

Pripravuje sa

Rajnica Tescoma GrandCHEF ø 16 cm, 1,25 l . Rajnica Tescoma GrandCHEF je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. S celonerezovou rukoväťou, lievikom a trojvrstvovým sendvičovým dnom vhodným pre všetky typy sporákov vrátane indukčných. Vhodná do umývačky. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 21,29 EUR
 

Panvica Tescoma GrandCHEF ø 20 cm, dlhá rukoväť

Pripravuje sa

Panvica Tescoma GrandCHEF ø 20 cm, dlhá rukoväť . Priestranná panvica Tescoma GrandCHEF na prípravu väčšieho množstva pokrmov na sporáku aj v rúre na pečenie. S prvotriednym antiadhéznym povrchom, dlhou masívnou rukoväťou a indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná pre všetky typy sporákov: elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 18,99 EUR
 

Panvica GrandCHEF ø 24 cm, dlhá rukoväť

Pripravuje sa

Panvica GrandCHEF ø 24 cm, dlhá rukoväť . Priestranná panvica Tescoma GrandCHEF na prípravu väčšieho množstva pokrmov na sporáku aj v rúre na pečenie. S prvotriednym antiadhéznym povrchom, dlhou masívnou rukoväťou a indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná pre všetky typy sporákov: elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 26,99 EUR
 

Panvica Tescoma GrandCHEF ø 28 cm, dlhá rukoväť

Pripravuje sa

Panvica Tescoma GrandCHEF ø 28 cm, dlhá rukoväť . Priestranná panvica Tescoma GrandCHEF na prípravu väčšieho množstva pokrmov na sporáku aj v rúre na pečenie. S prvotriednym antiadhéznym povrchom, dlhou masívnou rukoväťou a indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná pre všetky typy sporákov: elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 34,99 EUR
 

Panvica hlboká Tescoma GrandCHEF ø 24 cm, 2 úchyty

Pripravuje sa

Panvica hlboká Tescoma GrandCHEF ø 24 cm, 2 úchyty . Panvica hlboká Tescoma je vynikajúca na prípravu pokrmov na sporáku aj v rúre na pečenie. S prvotriednym antiadhéznym povrchom, veľkými úchytmi a indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná pre všetky typy sporákov: elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 28,99 EUR
 

Kastról Tescoma GrandCHEF ø 20 cm, 2.5 l

Pripravuje sa

Kastról Tescoma GrandCHEF ø 20 cm, 2.5 l . Kastról Tescoma GrandCHEF je vynikajúci na prípravu pokrmov na sporáku aj v rúre na pečenie. S prvotriednym antiadhéznym povrchom, veľkými úchytmi a indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodný na všetky typy sporákov: elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 23,99 EUR
 

Kastról Tescoma GrandCHEF ø 24 cm, 4.5 l

Pripravuje sa

Kastról Tescoma GrandCHEF ø 24 cm, 4.5 l . Kastról Tescoma je vynikajúci na prípravu pokrmov na sporáku aj v rúre na pečenie. S prvotriednym antiadhéznym povrchom, veľkými úchytmi a indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodný na všetky typy sporákov: elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 27,79 EUR
 

Rajnica Tescoma GrandCHEF ø 16 cm, 1.3 l

Je na sklade

Rajnica Tescoma GrandCHEF ø 16 cm, 1.3 l . Rajnica Tescoma je vynikajúca na prípravu pokrmov na sporáku aj v rúre na pečenie. S prvotriednym antiadhéznym povrchom, dlhou masívnou rukoväťou a indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná pre všetky typy sporákov: elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 20,99 EUR
 

Kastról Tescoma GrandCHEF ø 18 cm, 1.8 l

Je na sklade

Kastról Tescoma GrandCHEF ø 18 cm, 1.8 l . Kastról Tescoma je vynikajúci na prípravu pokrmov na sporáku aj v rúre na pečenie. S prvotriednym antiadhéznym povrchom, dlhou masívnou rukoväťou a indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná pre všetky typy sporákov: elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 23,99 EUR
 
 
Strana 1 z 1     Celkom 23 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný