Logo

Celková cena nákupu

s DPH:: 0 EUR (0 SKK)


KatalógTĺčiky - Katalóg

Zoradiť podľa: Z -> A alebo 10 -> 1 A -> Z alebo 1 -> 10
Strana 1 z 2     Celkom 12 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný
 
1 EUR = 30,126 SKK1 SKK = 0,0332 EUR

Tĺčik na mäso obojstranný PRESIDENT

Pripravuje sa

Tĺčik na mäso obojstranný PRESIDENT. PRESIDENT - KUCHYNSKÉ NÁRADIE NEREZ - absolútna špička všetkých druhov, typov a prevedení kuchynského náradia - vyrobené z prvotriednej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 18/10, s maximálnou starostlivosťou, venovanou spracovaniu každého detailu - exkluzívny dizajn - je možné umývať v umývačke riadu - ale nedoporučujeme to - praktické očko na zavesenie na vešiak...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 17,59 EUR (529,90 SKK)
 

Sekáčik s tĺčikom PRESIDENT

Pripravuje sa

Sekáčik s tĺčikom PRESIDENT. Absolútna špička všetkých druhov, typov a prevedení kuchynského náradia - vyrobený z prvotriednej ocele a odolného plastu - exkluzívny dizajn - je možné umývať v umývačke riadu - ale nedoporučujeme to - praktické očko na zavesenie na vešiak so 6 háčikmi.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 19,99 EUR (602,20 SKK)
 

Tenderizer na mäso PRESTO Tescoma

Pripravuje sa

Tenderizer na mäso PRESTO Tescoma. Vynikajúci pre prípravu šťavnatých steakov a zvláčňovanie všetkých druhov červeného mäsa. Tenderizer položte na plátok surového mäsa, zatlačte na rukoväť a tento postup opakujte po celej ploche steaku. Umyte pod tečúcou vodou, v prípade potreby nechajte odmočiť, neumývajte v umývačke. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 7,59 EUR (228,70 SKK)
 

Tenderizér na mäso HOME

Pripravuje sa

Tenderizér na mäso HOME.Tenderizér - vynikajúci pomocník na prípravu šťavnatých steakov na zmäkčovanie všetkých druhov červeného mäsa. Tenderizér položte na plátok surového mäsa, zatlačte na rukoväť a tento postup opakujte po celej ploche steakov. Materiál: plast, nerez. Materiál: plast, nerez. Rozmery: priemer 5 cm, výška 19 cm....
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 5,29 EUR (159,40 SKK)
 

Tĺčik na mäso

Pripravuje sa

Tĺčik na mäso s kovovými koncami PROFI . Tĺčik na mäso je drevený s kovovou hranou na rozklepávanie, dĺžka 33 cm .
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 4,99 EUR (150,30 SKK)
 

Tenderizér na mäso DYNAMIC

Akcia Pripravuje sa

Tenderizér na mäso DYNAMIC . Tenderizér - vynikajúci pomocník na prípravu šťavnatých steakov na zmäkčovanie všetkých druhov červeného mäsa. Tenderizer položte na plátok surového mäsa, zatlačte na rukoväť a tento postup opakujte po celej ploche steakov. Materiál: plast, nerez. Ochranný kryt na ostré hroty. Rozmery: 14,5x2,5x11cm.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 9,59 EUR (288,90 SKK)
 

Tĺčik s tenderizérom

Pripravuje sa

Tĺčik s tenderizérom . Tĺčik na mäso / tenderizér so zosilnenou rukoväťou pre pohodlné uchopenie. Slúži na prípravu mäsa na grilovanie - k mechanickému porušeniu mäsových vlákien. Jedna strana slúži na naklepanie mäsa, druhá strana na tenderizáciu ( narušenie vlákien ) mäsa. Materiál: nerez, plast. Možnosť zavesenia. Rozmery: dĺžka 27 cm, priemer 5 cm.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 5,89 EUR (177,40 SKK)
 

Tĺčik na mäso FISKARS

Je na sklade

Tĺčik na mäso FISKARS . A11984 . Tĺčik na mäso s čiernou plastovou rukoväťou má jedna stranu zakončenou hladkou plochou a protiľahlá hrubú s hrotmi.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 7,99 EUR (240,70 SKK)
 
 
Strana 1 z 2     Celkom 12 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný