Logo

Celková cena nákupu

s DPH:: 0 EUR (0 SKK)


KatalógStrúhadlá - Katalóg

Zoradiť podľa: Z -> A alebo 10 -> 1 A -> Z alebo 1 -> 10
Strana 1 z 8     Celkom 58 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný
 
1 EUR = 30,126 SKK1 SKK = 0,0332 EUR

Strúhadlo HANDY Tescoma

Pripravuje sa

Strúhadlo HANDY Tescoma. Vynikajúce pre ľahké a rýchle strúhanie a plátkovanie všetkých bežných druhov potravín - vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 5,39 EUR (162,40 SKK)
 

Strúhadlo HANDY veľké Tescoma

Pripravuje sa

Strúhadlo HANDY veľké Tescoma. Vynikajúce pre ľahké a rýchle strúhanie a plátkovanie všetkých bežných druhov potravín - vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 6,99 EUR (210,60 SKK)
 

Strúhadlo HANDY šesťstranné Tescoma

Pripravuje sa

Strúhadlo HANDY šesťstranné Tescoma. Vynikajúce pre ľahké a rýchle strúhanie a plátkovanie všetkých bežných druhov potravín - vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 8,03 EUR (241,90 SKK)
 

Strúhadlo PRESTO X-sharp

Pripravuje sa

Strúhadlo PRESTO X-sharp Tescoma Strúhadlo PRESTO X-sharp Tescoma je mimoriadne ostré a vysoko odolné čepele vyrobené špeciálnou technológiou z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, rukoväť z odolného plastu.Strúhadlo PRESTO X-sharp Tescoma je vhodné do umývačky. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 5,59 EUR (168,40 SKK)
 

Strúhadlo pologuľaté PRESIDENT Tescoma

Pripravuje sa

Strúhadlo pologuľaté PRESIDENT Tescoma. PRESIDENT - KUCHYNSKÉ NÁRADIE NEREZ - absolútna špička všetkých druhov, typov a prevedení kuchynskéhonáradia- vyrobené z prvotriednej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 18/10,s maximálnou starostlivosťou, venovanou spracovaniu každého detailu- exkluzívny dizajn- je možné umývať v umývačke riadu - ale nedoporučujeme to- praktické očko na zavesenie na vešiak so 6
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 6,69 EUR (201,50 SKK)
 

Strúhadlo s keramickou čepeľou VITAMINO Tescoma

Pripravuje sa

Strúhadlo s keramickou čepeľou VITAMINO Tescoma. Plátkovacie strúhadlo s mimoriadne ostrou keramickou čepeľou, vynikajúce na prípravu pokrmov zdravej výživy a detských pokrmov. Keramická čepeľ je voči potravinám šetrná, ovocie a zelenina po plátkovaní nevädne, nehnedne, nemení chuť ani vôňu a zostáva dlhšie svieže, keramická čepeľ sa pri bežnom použití netupí.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 21,69 EUR (653,40 SKK)
 

Trecie strúhadlo VITAMINO, multifunkčné Tescoma

Pripravuje sa

Trecie strúhadlo VITAMINO, multifunkčné Tescoma. Plastové trecie strúhadlá sú voči potravinám šetrné, strúhaná zelenina a ovocie nevädne, nehnedne a nemení svoju chuť ani vôňu. Vynikajúce na prípravu pokrmov zdravej výživy a detských pokromv z jabĺk, broskýň, nektariniek, mrkvy, zemiakov, piškótov apod. s dvoma rôznymi plastovými čepeľami.Vyrobené z prvotriedneho odolného
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 5,99 EUR (180,50 SKK)
 

Strúhadlo PRESIDENT X-sharp,multifunkčné Tescoma

Pripravuje sa

Strúhadlo PRESIDENT X-sharp,multifunkčné Tescoma. Špičkové strúhadlo vynikajúce na veľmi jemné, stredné a hrubšie strúhanie všetkých zvyčajných druhov zeleniny, ovocia, tvrdých syrov, orechov, čokolády, citrónovej kôry apod. Dodávané s unikátnym protišmykovým podstavcom pre optimálny náklon strúhadla a zachytávania nastrúhaných surovín. Mimoriadne ostré a vysoko odolné čepele sú vyrobené špeciálnou technológiou
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 23,09 EUR (695,60 SKK)
 
 
Strana 1 z 8     Celkom 58 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný