Logo

Celková cena nákupu

s DPH:: 0 EUR


KatalógNože - Katalóg

Zoradiť podľa: Z -> A alebo 10 -> 1 A -> Z alebo 1 -> 10
Strana 1 z 46     Celkom 368 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný
 

Nôž kuchársky Tescoma PRESTO 20 cm

Pripravuje sa

Nôž kuchársky Tescoma PRESTO 20 cm . Nože Tescoma PRESTO sú špeciálne tvarované a brúsené pre maximálny účinok a bezpečné použitie - čepeľ z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ergonomická rukoväť z odolného plastu, vhodné do umývačky.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 5,39 EUR
 

Nožnice na hydinu Tescoma COSMO

Pripravuje sa

Nožnice na hydinu Tescoma COSMO . Nožnice na hydinu Tescoma sú vynikajúce na porciovanie surovej aj tepelne upravenej hydiny vrátane silných hydinových kostí. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, opatrené bezpečnostnou poistkou pre uzavretie nožníc pri skladovaní. Vysoko priľnavá rukoväť nekĺže v dlani. Vhodné do umývačky. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 12,29 EUR
 

Nôž na zeleninu Tescoma AZZA 13 cm

Pripravuje sa

Nôž na zeleninu Tescoma AZZA 13 cm . Nôž na zeleninu Tescoma je vyrobený kovaním z jediného kusu prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, odolná čepeľ s dokonalým ostrím a ergonomická rukoväť s masívnymi nitmi. 10 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 11,39 EUR
 

Nôž japonský Tescoma AZZA SANTOKU 18 cm

Pripravuje sa

Nôž japonský Tescoma AZZA SANTOKU 18 cm . Nôž japonský Tescoma AZZA SANTOKU je vynikajúci pre ľahké a rýchle krájanie a sekanie všetkých druhov potravín. Obojstranné vrúbkovanie zabraňuje zachytávaniu pokrmov na čepeli a uľahčuje plátkovanie. Vyrobený kovaním z jediného kusu prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, odolná čepeľ s dokonalým ostrím a ergonomická...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 22,99 EUR
 

Nôž japonský Tescoma AZZA NAKIRI 18 cm

Pripravuje sa

Nôž japonský Tescoma AZZA NAKIRI 18 cm . Tradičný japonský nôž Tescoma AZZA pre ľahké a rýchle krájanie aj sekanie všetkých druhov potravín, vynikajúci na porciovanie zeleniny a ďalších pokrmov ázijskej kuchyne. Vyrobený kovaním z jediného kusu prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, odolná čepeľ s dokonalým ostrím a ergonomická rukoväť s masívnymi...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 21,59 EUR
 

Nôž na chlieb TESCOMA AZZA 22 cm

Pripravuje sa

Nôž na chlieb TESCOMA AZZA 22 cm . Vyrobený kovaním z jediného kusu prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, odolná čepeľ s dokonalým ostrím a ergonomická rukoväť s masívnymi nitmi. 10 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 19,99 EUR
 

Nôž steakový Tescoma PRESTO 12 cm, 6 ks, hnedá

Pripravuje sa

Nôž steakový Tescoma PRESTO 12 cm, 6 ks, hnedá . Nôže steakové Tescoma PRESTO majú Čepeľ vyrobenú z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ergonomická rukoväť z odolného plastu. Po použití umyte a osušte, vhodné do umývačky. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 5,99 EUR
 

Brúska na nože Tescoma SONIC

Pripravuje sa

Brúska na nože Tescoma SONIC . Brúska na nože Tescoma je vynikajúca na ľahké brúsenie kuchynských nožov SONIC a ostatných nožov s hladkým ostrím. Brusné kotúče z nehrdzavejúcej ocele s vysoko účinným diamantovým povrchom, brúska so zásobníkom na brusný prach a protišmykovým dnom. Vyrobená z prvotriedneho odolného plastu. Neumývajte v umývačke....
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 7,99 EUR
 
 
Strana 1 z 46     Celkom 368 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný