Logo

Celková cena nákupu

s DPH:: 0 EUR (0 SKK)


KatalógŠpeciálne hrnce - Katalóg

Zoradiť podľa: Z -> A alebo 10 -> 1 A -> Z alebo 1 -> 10
Strana 1 z 8     Celkom 60 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný
 
1 EUR = 30,126 SKK1 SKK = 0,0332 EUR

Šunkovar Tescoma PRESTO s teplomerom

Pripravuje sa

Šunkovar Tescoma PRESTO s teplomerom . Šunkovar Tescoma je vynikajúci na prípravu domácej šunky, s univerzálnym teplomerom pre presnú kontrolu teploty počas dusenia šunky. Vyrobený z tepelne odolného plastu a žiaruvzdorného silikónu, teplomer a pružina z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Vybavený redukciou na prípravu polovičnej porcie šunky. Šunkovar je vhodný do umývačky,
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 22,99 EUR (692,60 SKK)
 

Mini randlík Natura Ceramia Arancia 14cm so silikónovou rukoväťou

Pripravuje sa

Mini randlík Natura Ceramia Arancia 14cm so silikónovou rukoväťou BANQUET . A6294 . Mini randlík Natura Ceramia Arancia 14x6 cm so silikónovou rukoväťou, 2-vrstvová vnútorná keramická úprava Cera Green vo farbe bielej, telo panvice perleťovo oranžovej, špirálové dno.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 6,59 EUR (198,50 SKK)
 

Mini randlík Natura Ceramia Rossa 14cm so silikónovou rukoväťou

Pripravuje sa

Mini randlík Natura Ceramia Rossa 14cm so silikónovou rukoväťou BANQUET . A6295 . Mini randlík Natura Ceramia Rossa 14x6 cm so silikónovou rukoväťou, 2-vrstvová vnútorná keramická úprava Cera Green vo farbe bielej, telo panvice perleťovo červené, špirálové dno.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 6,59 EUR (198,50 SKK)
 

Randlík smalt nízky 1l zelený

Akcia Pripravuje sa

Randlík smalt nízky 1l zelený . Randlík s uchom a výlevkou smalt sa výborne hodí na prípravu zápražky, cibuľky, na varenie i ohrievanie.... Vhodný na všetky typy spotrebičov vrátane indukcie. Rozmery: objem 1 l, priemer 14 cm, výška 7 cm. Zelená / béžová.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 6,49 EUR (195,50 SKK)
 

Nádoba nerezová na varenie ryže

Pripravuje sa

Nádoba nerezová na varenie ryže. Nádoba na varenie ryže, ktorá Vás ušetrí problémov s varením sypanej ryže. Nemusíte odmerať množstvo vody, ryža nie je rozvarená, ani sa Vám nepripáli. Stačí ryžu nasypať do nádoby a vložiť do vriacej ochutenej vody. Varíme podľa typu ryže. Nádobu vyjmeme a necháme odkvapkať prebytočnú
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 9,39 EUR (282,90 SKK)
 

Hrniec nerezový na cestoviny 16cm

Pripravuje sa

Hrniec nerezový na cestoviny 16cm. Nerezový hrniec s vložkou je vhodný na varenie zeleniny, šparglí aj cestovín. Uvarené potraviny scedíte priamo vytiahnutím dierkovanej vložky z hrnca. Vďaka malému priemeru a vhodnej výške ho využijete aj pri varení pochúťok v šunkovare alebo pri varení ryže v nádobe na varenie ryže. Rozmery:
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 21,99 EUR (662,50 SKK)
 

Hrniec nerezový na odšťavňovanie 8l

Akcia Pripravuje sa

Hrniec nerezový na odšťavňovanie 8l. Hrniec na odšťavovanie, pre prípravu sirupov i džemov. Varná nádoba so sendvičovým dnom, zberný hrniec s vypúšťacou hadičkou, perforovaný hrniec na parenie ovocia, sklenená pokrievka s otvorom pre únik pary. Materiál: kvalitná nerezová oceľ. Rozmery: priemer nádob 26 cm, výška celej zostavy 39 cm, objem
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 42,99 EUR (1 295,10 SKK)
 

Silikónový parný hrniec

Pripravuje sa

Silikónový parný hrniec. Prevrat v príprave zdravej stravy plné vitamínov a minerálov vďaka silikónovému parnému hrncu.Všetko pripravíte v jednom hrnci, budete mať minimálnu prácu s upratovaním. Navyše ho ľahko umyjete v umývačke na riad. Ušetríte aj miesto v kuchyni a energiu potrebnú pre prípravu pokrmov - varíte teda tiež ekonomicky.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 7,89 EUR (237,70 SKK)
 
 
Strana 1 z 8     Celkom 60 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný