Logo

Celková cena nákupu

s DPH:: 0 EUR (0 SKK)


KatalógŠľahače ručné - Katalóg

Zoradiť podľa: Z -> A alebo 10 -> 1 A -> Z alebo 1 -> 10
Strana 1 z 5     Celkom 35 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný
 
1 EUR = 30,126 SKK1 SKK = 0,0332 EUR

Kanvica na čaj a kávu TEO 0.6 l Tescoma

Pripravuje sa

Kanvica na čaj a kávu TEO 0.6 l Tescoma. Vynikajúca na prípravu a podávanie čaju alebo kávy. Vyrobená z ohňovzdorného skla, prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu. Návod na prípravu nápojov je vo vnútri balenia. Sklenená nádoba je vhodná do umývačky, ostatné časti v umývačke neumývajte. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 15,29 EUR (460,60 SKK)
 

Kanvice na čaj a kávu TEO 1.0 l Tescoma

Pripravuje sa

Kanvice na čaj a kávu TEO 1.0 l Tescoma. Vynikajúca na prípravu a podávanie čaju alebo kávy. Vyrobená z ohňovzdorného skla, prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu. Návod na prípravu nápojov je vo vnútri balenia. Sklenená nádoba je vhnodná do umývačky, ostatné časti v umývačke neumývajte. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 18,99 EUR (572,10 SKK)
 

Šľahač na mliečnu penu TEO 0.9 l Tescoma

Pripravuje sa

Šľahač na mliečnu penu TEO 0.9 l Tescoma. Vynikajúci na prípravu mliečnej peny do cappuccina, kávy latté apod. Mlieko je možné ohriať priamo v sklenenej kanvici na plynovom, elektrickom a sklokeramickom sporáku alebo v mikrovlnnej rúre. Vyrobený z odolného varného skla, prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a kvalitného plastu. Sklenená kanvica
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 13,10 EUR (394,70 SKK)
 

Kanvica na kávu 1L Connie

Akcia Pripravuje sa

Kanvica na kávu 1L Connie A1255 . Kanvica na kávu 1L Connie, sklo kanvica je určené na horúce nápoje (do 120 st. C), typ skla - borosilikátové sklo, nerez 18/8 - lesklý, plast biela farba. Výška vrátane viečka: 20,2cm.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 7,99 EUR (240,70 SKK)
 

Šľahač na cappuccino nerez 0,5

Pripravuje sa

Šľahač na cappuccino nerez 0,5 . Šľahač so sitkom ľahko a rýchlo pripraví cappuccino, latte macchiato, ľadovú kávu s hustou penou alebo mliečny koktejl. Výborne napení teplé mlieko do kávy alebo detské kakao či caro. Ľahká manipulácia, jednoduché čistenie - vhodný do umývačky na riad. Materiál: kvalitný nerez, plast. Nádobu môžete
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 9,99 EUR (301 SKK)
 

Šablóna na zdobenie UH 6ks

Pripravuje sa

Šablóna na zdobenie UH 6ks . Šablóny na nevšedné zdobenie cappuccina, kávy, kakaa mletou škoricou, kakaom, ... Šablónu pridržíte tesne nad penou a zľahka posypete. Súprava 6 ks. Ľahká údržba. Materiál: plast. Rozmery: priemer 9 cm.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 1,69 EUR (50,90 SKK)
 

Šľahač na CAPPUCCINO

Pripravuje sa

Šľahač na CAPPUCCINO elektrický ručný . Elektrický šľahač pripraví výborné capuccino, latte - skvele našľahá mlieko, pomôže pri príprave kakaa i iných mliečnych nápojov. Materiál: nerez, plast. Napájanie 2 x AA 1,5 V batérie ( nie sú súčasťou ). Rozmery: dĺžka 28 cm. Nie je vhodný do umývačky riadu.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 5,59 EUR (168,40 SKK)
 

Ručný šľahač na šľahačku

Pripravuje sa

Ručný šľahač na šľahačku . Rýchlošľahač ručný bez zdobičky . Plastový valec, objem 500 ml, piest . Ručný šľahač nielen pre vyšľahanie sladkej smotany, ale aj na premiešanie rôznych tekutín. Vyrobený z kvalitného plastu, ľahko sa čistí. Šľahačka vyrobená týmto rýchlošľahačom bude chutiť zaručene lepšie, než vyrobená za pomoci mixéra.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 3,99 EUR (120,20 SKK)
 
 
Strana 1 z 5     Celkom 35 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný