Logo

Celková cena nákupu

s DPH:: 0 EUR


Panvica na ryby oválna Tescoma SmartCLICK

Pripravuje sa

Výrobca: Tescoma
Katalógové číslo: T 605076
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 7

Panvica na ryby oválna Tescoma SmartCLICK 35x24 cm . Masívna kuchynská panvica Tescoma s odnímateľnou rukoväťou vynikajúca na prípravu pokrmov na sporáku aj v rúre. S prvotriednym antiadhéznym povlakom a dnom z nehrdzavejúcej ocele, vhodná pre všetky typy sporákov vrátane indukčných. Vďaka odnímateľnej rukoväti perfektne skladná. Vhodná do elektrickej, plynovej aj teplovzdušnej rúry, vhodná do umývačky. 5 rokov záruka.

 
Vaša cena s DPH: 46,59 EUR
 

Panvice SmartCLICK s "odkliknutelnou" rukoväťou
Panvica a pekáč v jednom? A čo takto dobrá masívna panvica a kvalitný pekáč v jednom, ktorá vydrží, je úsporná na uloženie a vie sa veľmi šikovne premeniť jedna v druhú.
Predstavujeme revolučné panvice SmartCLICK s ľahko odnímateľnou rukoväťou, v ktorých môžete bez obmedzenia variť na sporáku rovnako ako v nich naplno piecť, grilovať a zapekať v rúre.
Nemusíte si preto kupovať dva druhy riadu, takže ušetríte peniaze aj miesto v kuchyni.
S panvicou do rúry ľahko .
Funguje to naozaj ľahko - s nasadenou rukoväťou je SmartCLICK špičkovou plnohodnotnú panvíc, sa odobraní rukoväťou úplne nahradí zapekaciu misu alebo pekáč.
Revolučný systém SmartCLICK, kedy jednoduchým stlačením prsta jednej ruky oddelíte rukoväť od panvice, je originálnym riešením Tescoma, ktoré žiaden iný výrobok tohto typu nemá.
Oceníte ho hlavne vtedy, keď potrebujete rýchlo vložiť jedlo na zapečenie do rozpálenej rúry alebo ho z nej vytiahnuť, ale aj keď chcete rukoväť zložiť pre pohodlné uloženie panvice do umývačky.
Dizajnová panvica s prestížnym ocenením
Vďaka šikovnému riešeniu SmartCLICK získali panvice prestížnu medzinárodnú cenu za dizajn a funkciu GERMAN DESIGN AWARD 2017.
Prečo By ešte praktickú panvicu mala mať každá múdra kuchárka či kuchár?
má kvalitný nepriľnavý povrch, ktorý zabráni pripalovaniu
funguje na všetkých typoch sporákov a vo všetkých typoch rúr na pečenie
dáme vám na ňu mimoriadnu záruku 5 rokov

 
t605076at605076a
t605090_det1t605090_det1
t605090_det4,jpgt605090_det4,jpg
t605076_det3t605076_det3

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky